Regulamin | O nas | Reklama |


O nas


Portal turystyka.mapGO.pl powstał przy współpracy firm IMAGIS Sp. z o.o. i ProMazoviaIMAGIS Sp. z o.o. – dostarcza mapy i technologię, buduje portal turystyczny turystyka.mapGO.pl
IMAGIS jest polską firmą, która od 1992 roku zajmuje się Systemami Informacji Geograficznej (GIS). Dostarczamy technologię, tworzymy mapy cyfrowe, doradzamy, szkolimy, budujemy i integrujemy systemy informatyczne z funkcjonalnością mapową. Jesteśmy twórcą systemu nawigacyjnego MapaMap i portalu mapGO. Dostarczamy mapy i technologię dla wiodących producentów systemów mapowych i nawigacyjnych na świecie, takich jak Zumi, Garmin, Clarion, czy Becker.

W każdym działaniu stawiamy na jakość, kompetencję i rzetelność.

Mapy IMAGIS® - dzięki największemu doświadczeniu w produkcji map oraz ich stałej aktualizacji, wykorzystaniu zdjęć lotniczych, a przede wszystkim stosowaniu własnych pomiarów terenowych, wykorzystane w portalu mapy IMAGIS® cechują się najwyższą wiernością i dokładnością odwzorowania przestrzeni. Platforma mapGO – wykorzystana do budowy portalu, pozwala na wbudowanie mapy w dowolną stronę www.

Od 2005 roku posiadamy certyfikowany System Zarządzania Jakością zgodny z ISO 9001:2000

IMAGIS Sp. z o.o.
ul. Górczewska 212/226
01-460 Warszawa


ProMazovia - dostarcza i aktualizuje treść merytoryczną portalu turystycznego turystyka.mapGO.pl
Ambicją ProMazovia jest dążenie do stworzenia w pełni wiarygodnej bazy turystycznej, w której będzie można znaleźć nie tylko informacje o określonym miejscu turystycznym ale także adekwatną kategoryzację każdego miejsca, tak aby niezależnie od formalnych kategorii każdy klient wiedział czego może spodziewać się przybywając w to miejsce. Inspiracją dla ProMazovia w realizacji tej ambicji jest kultowy przewodnik „Michelin”.

Wyzwaniem ProMazovia jest dążenie do integracji nie tylko informacji w świecie wirtualnym, ale także do integracji wzajemnych stosunków międzyludzkich, tak aby wskutek wielostronnych oddziaływań lokalna społeczność przyjmując gości wiedziała jak najlepiej zaspokoić ich potrzeby, aby potrzeby te artykułowane przez gości mogły kształtować ofertę bazy turystycznej a wymiana sądów i doświadczeń pomiędzy klientami wzbogacała ich możliwości aktywnego i twórczego wypoczynku.

Inwencją ProMazovia jest połączenie informacji z zakresu turystyki, ciekawych postaci w ich mało znanych a „smacznych” epizodach, z informacjami dnia dzisiejszego, historii, etnografii, przyrody. Miłośnik historii znajdzie miejsce bitwy z Jadźwingami, a kulinariów - przepis na potrawy regionalne.

Wyrazem szacunku ProMazovia dla wszystkich Klientów jest wiarygodność Przewodnika. Wszystkie informacje zawarte w nim są sprawdzone przez jego twórcę, wygrzebane częstokroć ze stuletnich ksiąg i dokumentów, każde miejsce opisane w Przewodniku jest odwiedzone i zweryfikowane.

Szczególnym prezentem ProMazovia są zdjęcia! Wykonane w przytłaczającej większości przez twórcę przewodnika przybliżają Klientom klimat Mazowsza, uroki jego krajobrazów, naiwną sztukę twórców, którzy szczególną estetyką zdobili Mazowsze zarówno w swych obejściach, jak i wśród pól i nad rzekami, zabytki historyczne. Zdjęcia te pokazują także ofertę dnia dzisiejszego - noclegową, gastronomiczną, rozrywkową.

Pierwsza część Przewodnika obejmuje region Kurpiów Białych i Zielonych .


(logo Imagisu)                                 (logo promazovia)

Kalendarium    sierpień 2007

pn wt śr czw pt sob nie pn wt śr czw pt sob nie
      01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31                           
Galeria